Tipy na darčeky: rozbaľte to na Vianoce s Weledou

Regeneračný set z granátového jablka

Tipy na darčeky pre voňavé Vianoce s vašimi blízkymi. Babka, otec, dcéra, priateľ alebo mama? U nás vyberiete ľahko darček pre všetkých vašich blízkych. Aby sme vám výber uľahčili, pripravili sme malého sprievodcu tipmi na darčeky, ktorý vás bude sprevádzať pri výbere.

Pre mamu

Mamy sú CML (centrálne mozgy ľudstva). Vedia, čo je pre nás najlepšie, čo máme robiť aj hovoriť, a niekedy aj to, čo si máme myslieť. Aj keď môže byť ich starostlivosť občas protivná – napríklad v podobe dobre myslených rád, hoci máme vyše 30. Iste sa zhodneme na tom, že sú proste najlepšie. Jediné, čo naozaj nevedia, je odpočívať. Darujte svojej mame jeden z našich darčekových setov a inšpirujte ju tak k relaxácii a starostlivosti o seba samotnú.

Pre mamu sa ideálne hodíRegeneračná starostlivosť z granátového jablka – zmyselná exotická citrusovo-korenistá vôňa v kombinácii s výživnou starostlivosťou tých najvyberanejších rastlinných olejov, Ružová harmonizujúca starostlivosť – romantická kvetinová vôňa s akcentom citrusovLevanduľová relaxačná starostlivosť na odpočinok a ľahšie zaspávanie a pre mamu s citlivou pokožkou: Mandľová starostlivosť pre citlivú pokožku – vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pleť.

Pre babku

Babky sú ešte o niečo ďalej ako naše mamy. Majú už svoje odžité a nenechajú si do ničoho hovoriť. Či už sa jedná o módu, vianočné pečivo, nákupy v akcii alebo „všetky tie internety“, vedia  všetko úplne najlepšie. Ale vždy to s nami myslia dobre. Aj preto si zaslúžia to najlepšie, čo v našom sortimente máme.

Babičku potešíPupalková revitalizačná starostlivosť – naozaj výživná starostlivosť o pokožku, ktorá potrebuje zvýšenú starostlivosť, s vôňou kvetín, Regeneračná starostlivosť z granátového jablka – zmyselná exotická citrusovo-korenistá vôňa v kombinácii s výživnou starostlivosťou tých najvyberanejších rastlinných olejov, Ružová harmonizujúca starostlivosť– romantická kvetinová vôňa s akcentom citrusov, Levanduľová relaxačná starostlivosť – na odpočinok a ľahšie zaspávanie. Ak má babka veľmi citlivú pokožku, odporúčame Mandľovú starostlivosť na citlivú pokožku.

Mandľový set pre citlivú pokožku

Pre priateľku

Vie o nás všetko. Počúva naše príbehy, pomáha riešiť naše starosti. Vždy, keď je to potrebné, urobí si pre nás čas. Obdarujte ju darčekom, ktorý vyjadruje jej osobnosť.

Pre tú úplne najlepšiu priateľku pod slnkom sa dokonale hodí Regeneračná starostlivosť z granátového jablka. Ak má priateľka rada iskrivé ovocné tóny, odporúčame set Citrusová hydratačná starostlivosť alebo set Rakytníková vyživujúca starostlivosť. Pokiaľ je romantičkou po každej stránke, siahnite po súprave Ružovej harmonizujúcej starostlivosti  alebo Levanduľovej relaxačnej starostlivosti. Športovkyňu poteší set Arniková starostlivosť pre šport, citlivú dušičku zasa Mandľová starostlivosť pre citlivú pokožku.

 

Osviežujúci set pre muža

Pre pánov

Tipy na darčeky pre otca, súrodenca či pre Toho Pravého sa vždy hodia. U nás aj pánom vyberiete darček ľahko. Zapáleného športovca nadchne set Arniková starostlivosť pre šport. Muža, ktorý sa o seba rád stará, potešíte Osviežujúcim setom pre mužov. Páni ocenia aj set Citrusová hydratačná starostlivosť, alebo pomarančom voňajúci set Rakytníková vyživujúca starostlivosť.

Voňavé Vianoce Vám praje Weleda!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *