NOVINKA od Weledy: detské sprchovacie krémy a šampóny 2 v 1 pre deti od 3 rokov

Značka prírodnej a BIO kozmetiky Weleda uvádza na trh sprchovacie krémy a šampóny 2 v 1 určené pre deti od 3 rokov. Sú šetrné nielen k detskej pokožke, ale aj k očiam. Praktické balenie s obsahom 150 ml zdobia hravé vodné zvieratká: delfín, hroch a tuleň.

Nové sprchovacie krémy a šampóny 2 v 1 sú vyvinuté špeciálne pre potreby detí – od vône, cez obal až po receptúru prípravku. Vďaka jemnej pene, hravému obalu a príjemnej vôni prinášajú novú zábavu pri kúpaní.

„Nové sprchovacie krémy a šampóny sme vyvinuli v spolupráci s rodičmi a deťmi a ich zloženie prispôsobili špecifickým potrebám detskej pokožky. Zloženie z prírodných surovín s BIO sezamovým olejom vyživuje pokožku a zachováva jej vlhkosť v prirodzenej rovnováhe,“ hovorí odborná kozmetická poradkyňa značky Weleda, Michaela Kolková.

Produkty nie sú zamerané podľa pohlavia dieťaťa. „My vo Welede veríme, že deti nemajú byť posudzované len podľa pohlavia. Chceme im umožniť voľbu produktu podľa ich vlastnej individuality. Preto nie sú naše prípravky určené zvlášť pre dievčatá a chlapcov – sú proste prispôsobené deťom, “ hovorí marketingová manažérka Weledy Petra Rejtharová.

Nové sprchovacie krémy a šampóny 2 v 1 od Weledy: umývanie od hlavy až po päty v 3 hravých vôňach

Neue Produkte

2 v 1 sprchovací krém a šampón Sladká vanilka očarí príjemne hrejivou vôňou vanilky a mandarínky, ktorá si deti podmaní aurou tepla a pozitívnej energie.

2 v 1 sprchovací krém a šampón Veselá limetka poskytuje osvieženie plné pozitívnej energie vďaka esenciálnym olejom z limetky a citrónu.

2 v 1 sprchovací krém a šampón Šťastný pomaranč si podmaní zmysly príjemnou vôňou plnou života a radosti, v ktorej sa mieša sviežosť pomaranča s hrejivými tónmi vanilky.

Weleda nadväzuje novými produktmi na svoju úspešnú Nechtíkovú dojčenskú a detskú starostlivosť. Zaujímavosťou je, že na vizuáloch k prípravkom 2 v 1 sa objavuje Stella – dievčatko, ktoré je tvárou Nechtíkovej starostlivosti pre dojčatá a deti.

Zloženie neobsahuje syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumácie ani látky na báze minerálnych olejov. Vysokú kvalitu prípravkov zaručuje certifikát NATRUE. Vzhľadom k čisto rastlinnému zloženiu sú vhodné aj pre vegánov.

Do predaja budú uvedené v rámci Medzinárodného dňa detí 1. júna 2017. Odporúčaná maloobchodná cena je stanovená na 5,95€.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *