Weleda predstavuje 3 nové roll-on dezodoranty. Spoľahlivá 24h ochrana a prírodná sviežosť.

CH_RGB_Roll-on_Deodorants_Rangepicture_3_Packshots

Tri nové roll-on dezodoranty CITRUS, GRANÁTOVÉ JABLKO a MEN poskytujú spoľahlivú 24h ochranu a prírodnú sviežosť v troch vôňach. Všetky dezodoranty sú vhodné pre vegánov a neobsahujú hliníkové soli. Nové roll-on dezodoranty pritom neblokujú póry, takže prirodzené termoregulačné funkcie pokožky zostávajú zachované. Znášanlivosť pokožky je dermatologicky testovaná.

Weleda nové roll-on dezodoranty predstavuje v rámci kampane #mojdovod so známymi športovcami.

Novými roll-on dezodorantami Weleda nadväzuje na úspech svojich dezodorantov v spreji, ktoré sa s uvedením tejto rady dočkajú vylepšeného zloženia. Ich výdrž bude predĺžená a zmeny sa týkajú aj obalov. 

Dezodoranty bez hliníkových solí sú veľkým trendom v kozmetike. Spotrebitelia ich stále viac vyhľadávajú.

Cena roll-on dezodorantov Weleda je stanovená na 7,35€.

EN RGB Baby Tummy Oil Pregnancy Glass BottleCitrus 24h Deo Roll-On

Prírodná sviežosť s vôňou citrónov a spoľahlivá ochrana bez hliníkových solí. Dodáva pocit spoľahlivej ochrany pred telesným pachom. Dlhotrvajúca vôňa citrónov osvieži Vaše telo aj myseľ a nabije Vás energiou. Vďaka unisex vôni je dezodorant vhodný pre ženy aj mužov.

 

EN RGB Baby Tummy Oil Pregnancy Glass BottleGranátové jablko 24h Deo Roll-On

Prírodná sviežosť so zmyselne ženskou vôňou obľúbenej série Granátové jablko a spoľahlivá ochrana bez hliníkových solí. Dodáva pocit spoľahlivej prírodnej ochrany pred telesným pachom. Exotická vôňa očarí vaše zmysly ovocnou sviežosťou pomaranča a davany v kombinácii s tónmi vanilky.

 

EN RGB Baby Tummy Oil Pregnancy Glass BottleMen 24h Deo Roll-On

Prírodná sviežosť a spoľahlivá ochrana bez hliníkových solí. Spoľahlivo chráni pred telesným pachom, ľahko sa aplikuje, a navyše si získa vaše zmysly rafinovanou mužnou vôňou. V jej jadre sa mieša vavrín kubébový s fúzatkou a rozmarín zdôrazňuje drevité a maskulínne aspekty vône.

 


 

Zapoj sa do súťaže o nové roll-on dezodoranty od Weledy! Stačí nám napísať tvoj dôvod prečo žiješ aktívne a športuješ. Možno nás práve tvoja odpoveď zaujme natoľko, že ťa vyberieme ako jedného z 33 výhercov,ktorým poputuje balíček s 3 novými roll-on dezodorantmi od Weledy.

CH_RGB_

Súťažiť môžete na stránke https://sport.weleda.sk/.

 

One thought on “Weleda predstavuje 3 nové roll-on dezodoranty. Spoľahlivá 24h ochrana a prírodná sviežosť.

  1. S partnerom sme postupne prešli na prírodnú kozmetiku, vrátane deodorantov. V chladnejších dňoch si vystačím s citrusovým roll-onom na celý deň. V týchto letných dňoch ho musím použiť viackrát, ale ani to ma neodradilo od toho, zostať pri „alternatívnej“ kozmetike.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *