Kozmetička radí: 3 + 1 produkt do zimy

zimni-produkty
4 nenahraditeľní pomocníci do zimy

Kozmetika v zime vytvára ochrannú vrstvu pokožky, ktorá funguje ako štít proti nepriaznivým vplyvom.

Kozmetička Míša Vám prezradí, ktoré produkty si berie na hory a prečo na nich nedá dopustiť.

Ochrana pier

Pokožka pier je veľmi citlivá, náchylná k poškodeniu a v zimných mesiacoch patrí medzi jednu z najviac chladom ohrozených oblastí tela. Potrebujeme ich preto neustále vyživovať, zvláčňovať a chrániť. Vďaka obsahu prírodných olejov tyčinka na pery Everon vaše pery vyživí a ochráni ich pred mrazom vďaka včeliemu vosku. Navyše obsahuje prirodzený UV filter.

zimni-set-2
Zimný set od Weledy ochráni pleť a pery pred chladom

 

Starostlivosť o pleť

Ochrannú vrstvu pleti vytvorí bohatý krém Coldcream. Vďaka obsahu včelieho vosku chráni pokožku a redukuje aj stratu jej vlhkosti. Pre deti, ktoré sú chladom viac ohrozené, pretože ich pokožka si zatiaľ nevyvinula dostatočnú ochrannú funkciu odporúčame Nechtíkový ochranný balzam. Oba produkty môžeme používať tiež na ruky.

skin-food
Skin Food má bohatú štruktúru a je úžasne multifunkčný.

Extra porcia výživy

Skin Food využijete nielen cez deň, ale aj ako pomocníka k dodaniu výživy večer a na noc. Využite ho tiež na ruky a nohy – najmä na suché miesta ako sú lakte či kolená. A keby ste si na horách chceli trochu rozmaznať, namažte si chodilá hrubšou vrstvou Skin Food a na nohy si navlečte teplé ponožky.

 


 

misa1-MediumMichaela Kolková pôsobí v spoločnosti Weleda ako odborná kozmetická poradkyňa a vedie predajňu Weleda v Prahe.

O čom by ste si radi prečítali nabudúce? Napíšte nám to do komentárov a možno práve Vašu tému vyberieme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *