Zahaľte sa do vône záhrad Jardin de Vie – onagre

4-medium
Nechajte sa okúzliť našou novinkou a preneste sa svojimi zmyslami do vlažného letného večera.

Predstavujeme NOVINKU! Medzi naše parfumy zo 100% prírodných éterických olejov sa pridáva pupalková vôňa – Jardin de Vie – onagre, ktorá Vás obklopí atmosférou vlažného letného podvečera. Snúbi sa v nej svieža kvetinová vôňa magnólie s pikantne sviežim kardamónom a unikátne zamatovým santalovým drevom.

 

25-medium

Vôňa Jardin de Vie – onagre obsahuje tieto základné éterické oleje:

Kardamóm (hlava parfumu/vysoký tón): Pikantné tóny kardamómu zapožičiavajú parfumu unikátnu sviežosť.

Čierna ríbezľa (hlava parfumu/vysoký tón): Ovocná vôňa čiernej ríbezle pôsobí elegantne a vyzdvihuje jedinečnosť osobnosti.

Magnólia (srdce parfumu): Svieža kvetinová vôňa magnólie je exotická a zmyselná.

Santalové drevo (základ parfumu/nízky tón): Cenná vôňa santalového dreva harmonicky dopĺňa parfum a zanecháva na koži jemne púdrové tóny.


 

Základom parfumov sú 100% éterické oleje, ktoré sú miešané v nemeckom Fragrance Competence Centre Weleda. K výrobe parfumov boli použité prírodné suroviny, ktoré zahalia Vaše telo do vôní kľúčových rastlín Weledy: pupalky, rakytníka, divokej ruže a granátového jablka.

Všetky parfumy sú nositeľom certifikátu prírodnej a BIO kozmetiky NATRUE a vznikli bez použitia hliníkových solí a zložiek blokujúcich voľné dýchanie pokožky. Neobsahujú umelé konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov.

Vôňa onagre, inšpirovaná vôňou Pupalkovej revitalizačnej starostlivosti o telo Weleda, zachytáva pre Vás atmosféru príjemného letného podvečera.

Parfumy sú dielom voňavkárov a sú výsledkom ich láskyplnej ručnej práce. „Vývoj vôní je vo Welede tímová práca. Najprv náš interný tím odborníkov stanoví stručnú charakteristiku vône, podrobne popíše, ako by produkt mal voňať a čo by mal dosiahnuť: Aké pocity by mal vzbudzovať? S akými problémami by mal vedieť pomôcť? Potom začneme tvoriť, “ približujú svoju prácu odborníci z nemeckej Fragrance Competence Centre. Títo odborníci úzko spolupracujú s ľuďmi, ktorí pestujú a destilujú aromatické rastliny, tie sú využívané pri tvorbe nových vôní, ktoré sú v súlade s filozofiou značky Weleda založenej na čisto prírodnej báze.

Koncentrácia vonných surovín v parfumoch je 5%, podobne ako v kolínskej vode s ľahkou intenzitou vône.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *