#mojdovod pre aktívny a zdravý životný štýl

WELEDA_mujduvodSK-FBcover2

Nezáleží na tom, či športuješ profesionálne celý život, koľko zdvihneš na bench, za koľko dáš desiatku alebo či posledných pár týždňov chodíš denne pešo. Povedz svetu, aký je tvoj dôvod. Tvoj dôvod, prečo to robíš. Tvoj dôvod byť lepší, začať odznova alebo nikdy nepoľaviť. Podeľ sa o svoje skúsenosti a životné príbehy na sociálnych sieťach, použi hashtag #mojdovod, a staň sa súčasťou komunity WELEDA #mojdovod.

Vo Welede sa riadime mottom „V súlade s človekom a prírodou“, a snažíme sa tak dbať nielen sami o seba, ale aj o prostredie, v ktorom sa pohybujeme. Pretože so zdravým životným štýlom úzko súvisí šport a pohyb, snažíme sa namiesto automobilov alebo MHD využívať aj bicykel a vlastné nohy. A to nielen do práce. Aby sme v tom neboli sami, rozhodli sme sa pripraviť výzvu #mojdovod, vďaka ktorej sa s Vami radi podelíme o svoje vlastné dôvody a motiváciu. Pridaj sa k nám a na sociálnych sieťach nám ukáž, aký dôvod k aktívnemu životnému štýlu máš ty.

Každého z nás totiž ženie niečo iné – pre niekoho to môže byť snaha zhodiť prebytočné kilá po materskej, pre iného zase túžba prihlásiť sa na maratón. Žiadny dôvod nie je zlý. Radi sa s tebou podelíme o to, aký #mojdovod stojí za naším snažením – poď do toho s nami, a zdieľaj na sociálnych sieťach príbehy a obrázky označené hashtagom #mojdovod. Uvidíš, že zdravý životný štýl zaujíma mnoho ďalších ľudí!

A čo by to bolo za výzvu, keby nemala žiaden cieľ? Súčasťou #mojdovod je aj súťaž o naše produkty! Témou pre jún je Šport. Takže #mojdovod môže byť každodenná motivácia alebo obľúbená cvičebná pomôcka. #mojdovod môže byť čokoľvek, čo na športe miluješ, a prečo sa mu venuješ.

Ak sa chceš zúčastniť, tak sleduj na Instagrame oficiálny profil @weledask, a v priebehu júna nahraj fotografiu označenú hashtagom #mojdovod. Vyhrať môžeš Arnikové produkty, ktoré majú ideálne vlastnosti pri regenerácii svalov unavených športom a aktívnym životným štýlom.


mini_Arnika olej_1

Výťažky z arnikových kvetov, získavaných certifikovaným zberom v Rumunských Karpatoch, prehrievajú a posilňujú tkanivo, odstraňujú svalové napätie a tak zmierňujú bolesť a zlepšujú hojenie poškodených buniek. Najobľúbenejší Masážny olej s arnikou, ktorého unikátnu receptúru využíva WELEDA už vyše 90 rokov, má takmer zázračné účinky. V kombinácii s Arnikovým sprchovacím gélom dopomáha svalom k ešte lepšej regenerácii po výkone.

Viac info získaš na http://mojdovod.sk/ alebo na http://sport.weleda.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *