Aj pokožka potrebuje výživu. Nakŕmte ju zdravo s Weledou

Univerzálny krém Skin Food sa vyrába už 90 rokov.
Univerzálny krém Skin Food sa vyrába už 90 rokov.

Zdravé stravovanie je dôležité pre organizmus ako celok, ale aj pre jeho jednotlivé časti ako pokožku. Aj ona potrebuje starostlivosť, ktorá jej dodá nevyhnutné živiny a udrží ju zdravú a krásnu. Skin Food je zdravou potravou pre pokožku celého tela, ktorá dodá vašej pleti vyživujúce a pleti prospešné látky.

Skin Food, univerzálny výživný krém je v sortimente Weleda už od roku 1926. Vďaka obsahu výťažku z fialky, nechtíka a harmančeka je ideálnou základnou starostlivosťou o pokožku celého tela. Zjemňuje a chráni najmä suchú a namáhanú pleť a slúži ako prvá pomoc pri drobných poraneniach kože. V neposlednej rade je tiež skvelým podkladom pre každodenný make-up.

Sila Univerzálneho výživného krému spočíva v prírodných ingredienciách a v prenikaní účinných zložiek krému hlboko do pokožky. Harmonické pôsobenie prírodných zložiek sa navonok prejavuje upokojením a zlepšením vzhľadu pokožky. Krém sa vďaka svojím vlastnostiam hodí na starostlivosť o tvár, aj o celé telo. Jeho využitie je v tak v podstate neobmedzené, môže ho využívať celá rodina.

Vďaka svojmu zloženiu, ktoré pokožku upokojuje a zjemňuje, si Skin Food poradí so suchou a drsnejšou pokožkou. Ošetruje kožu lakťov, chodidiel aj rúk, ktorá kvôli častému namáhaniu a vysúšaniu potrebuje špeciálnu ochranu. Krém vráti problematickým miestam hebkosť a zdravý vzhľad.

Skin Food pomáha skvelo tam, kde pokožka potrebuje výživu.
Skin Food pomáha skvelo tam, kde pokožka potrebuje výživu.

TIP: Krém môžete využiť tiež ako pleťovú masku. Navlhčite žinku teplou vodou a na chvíľu ju priložte na tvár, vaše póry sa tak otvoria a pripravia k vyčisteniu. Po tejto príprave, na tvár naneste tenkú vrstvu krému a relaxujte po dobu desať minút. Po uplynutí tejto dobu otrite prebytočný krém a radujte sa z krásnej pleti. Doprajte vyživujúci zábal aj svojím rukám – naneste krém na ruky, navlečte si bavlnené rukavice a nechajte krém pôsobiť cez noc.

Skin Food je hviezdou medzi celebritami. Vďaka svojím prevereným pozitívnym účinkom získal Skin Food, teda potrava pre pokožku, mnoho ocenení. Vďaka jeho skvelým vlastnostiam ho majú v obľube tiež maskéri, ktorým krém uľahčuje prácu s pleťou. Tá je po jeho použití vždy hebká, vláčna a vyzerá skvelo.

„Päť výhod“  krému Skin Food

  • Pomáha zjemňovať a vyživovať suchú pokožku na rukách, nohách a lakťoch
  • Poskytuje pleti ochranu za každého počasia
  • Rozjasňuje pleť ako denný aj nočný krém
  • Ošetruje pleť vo forme vyživujúcej masky
  • Stará sa o pokožku tváre aj celého tela

A na čo ho najradšej používate VY? 🙂 Napíšte nám Váš názor!

One thought on “Aj pokožka potrebuje výživu. Nakŕmte ju zdravo s Weledou

  1. Skin food je pre mňa malý zázrak. Nanášam ho na tvár pravidelne. Častejšie večer než cez deň. Počas voľných dní, keď viem že budem doma upratovať 🙂 si ho dávam aj ako masku. Skutočne zanecháva pokožku krásne jemnú a hebkú. Prírodné zloženie je z neho priamo cítiť. V zimných mesiacoch si ho dávam tiež na ruky, zvyknem ich mať veľmi suché okolo hánkov. Vytvorí akoby bariéru pred zimou :). Veľmi pozitívne vnímam aj že má takú dlhú tradíciu.
    Nika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *