Čo potrebuje pleť po štyridsiatke? Podporu pružnosti a ochranu proti vonkajším vplyvom

S postupujúcim vekom sa pokožka mení a ak chcete zachovať jej zdravie a krásu, je nutné týmto zmenám načúvať. Po štyridsiatke hrajú najväčšiu úlohu podpora prirodzenej pružnosti, zjemňovanie vrások a ochrana proti nečistotám z okolitého prostredia.

Pleťová starostlivosť s granátovým jablkom od Weledy je určená pre zrelú pleť po 40. roku. Rad sa sústreďuje predovšetkým na aktívnu regeneráciu, ktorá je založená na oleji zo semien granátového jablka. Granátové jablko je prírodným antioxidantom a chráni pleť proti voľným radikálom.

Pleťová kozmetika z granátového jablka
Pleťová kozmetika z granátového jablka

Celodenná ochrana pleti

Liftingový denný krém s granátovým jablkom pôsobí ako celodenný štít proti nečistotám a zároveň ako vyživujúca starostlivosť. Kombinácia oleja z granátového jablka, makadamových orechov a arganového oleja pomáha obnoviť a zachovať pružnosť pleti. Ochraňuje pleť pred negatívnymi vplyvmi okolitého prostredia a je zároveň ideálnym podkladom pre make-up.

Výživný nočný krém z granátového jablka aktivuje zjemňovanie a vyhladzovanie vrások počas nočnej regeneračnej fázy. Pleť tak získava prospešné látky, vďaka ktorým bude ráno pôsobiť sviežo, hladko a odpočinuto.

Každodennú starostlivosť o pleť podporuje špeciálne liftingové sérum z granátového jablka. Sérum pokožku hydratuje a pomáha obnoviť elasticitu pleti. Efekt tohto prípravku je tak unikátny, že ho pocítite ihneď po nanesení. Najlepší účinok séra potom dosiahnete jeho aplikáciou na tvár, krk a dekolt pred použitím denného i nočného pleťového krému z granátového jablka.

Načúvajte potrebám svojej pleti, odmení sa Vám za to.
Načúvajte potrebám svojej pleti, odmení sa Vám za to.

Špeciálna starostlivosť

Špeciálnu pozornosť si vyžaduje citlivá pokožka okolo očí. Po štyridsiatke ľahko stráca pevnosť a pružnosť a pribúdajú vrásky. Liftingový očný krém má antioxidačné a ochranné účinky, ktoré zjemňujú vrásky a vyhladzujú okolie očí. Pre najlepší účinok krému ho do pokožky jemne vklepte ráno aj večer.

Keď cítite, že by vašej pokožke prospela kratšia intenzívna kúra, stavte na Ružový pleťový olej v ampulkách. Sedemdňová vyhladzujúca kúra bola špeciálne vytvorená na to, aby uľavila unavenej a namáhanej pleti. Obsiahnutý BIO olej zo semien ruže Rosa Moschata stimuluje pokožku do hĺbky a tá je po skončení kúry jemnejšia a žiarivejšia.

Ružový pleťový olej Weleda v ampulkách
Ružový pleťový olej Weleda v ampulkách

Dôkladné čistenie

V každom veku platí, že zdravie pleti vychádza z pravidelného čistenia. Čistite pleť nielen večer, ale aj ráno pred nanesením denného krému. V Čistiacej pleťovej starostlivosti nájdete Jemné čistiace mlieko, ktoré čistí do hĺbky a zároveň nevysušuje, ako aj Oživujúcu pleťovú vodu, ktorá dokončuje očistnú starostlivosť a zanecháva pleť sviežu a hebkú.

 

One thought on “Čo potrebuje pleť po štyridsiatke? Podporu pružnosti a ochranu proti vonkajším vplyvom

  1. Kúpila som mamke Liftingový denný krém a bola s ním naozaj spokojná. Presne ako sa píše v článku, vytvorí akoby bariéru pred nečistotami, pleť krásne vypne ale pokožka zároveň dýcha. Mne sa veľmi páči jeho svieža vôňa, ktorá ale nie je príliš výrazná. Ako podklad pod make-up slúži vynikajúco.
    Nika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *