Objavte elixír krásy pre zrelú pleť

Pupalkový pleťová starostlivosť Weleda pre zrelú pleť
Pupalková pleťová starostlivosť Weleda pre zrelú pleť

Akonáhle deň končí, slnko zapadá za horizont a rastlinná ríša sa ukladá k spánku, rozkvitá pupalka dvojročná. Táto nenáročná rastlina je odpútaná od bežných zvyklostí ríše rastlín a svoje okolie oslňuje kvitnutím po celú noc. Rovnako výnimočná je aj žena v zrelom veku: vie, kto je, čo chce, je flexibilná a odpútaná od vonkajších očakávaní.

Pupalka dvojročná je obzvlášť vhodná na starostlivosť o pokožku, ktorá stráca schopnosť regenerácie. Weleda využíva olej z jej semien. V každej tobolke je až dvesto malých semien, ktoré obsahujú veľké množstvo kyseliny linolovej a γ-linoleovej, ktorých množstvo sa v zrelej pleti znižuje. Tieto kyseliny sú pritom pre pleť veľmi dôležité – chránia ju pred stratou vlhkosti a sú nenahraditeľné pri tvorbe kožnej bariéry.

 

Pupalkové-zpevňující-pleťové-sérum
Pupalkové spevňujúce pleťové sérum

Weleda predstavuje Pupalkové spevňujúce pleťové sérum, unikátny produkt, ktorý pleť dlhodobo intenzívne zvlhčuje a posilňuje tak štruktúru pleti.

Uvedením tohto produktu na trh doplňuje značka certifikovanej prírodnej a BIO kozmetiky Weleda svoj rad určený na starostlivosť o zrelú pleť a pokožku.

Tento veľmi účinný koncentrát podporuje schopnosť pleti regenerovať a zvyšuje jej elasticitu. Pomáha aktivovať prirodzenú obnovu pleti, vyhladzovať ju a zanecháva subjektívny pocit intenzívne oživenej pleti. Tá pôsobí pevnejšie a jej zafarbenie je jednotnejšie.

Produkt je vhodný pre vegánov, neobsahuje žiadne suroviny získavané z palmojadrového oleja a žiadne suroviny získavané z pšenice alebo ovsa.

Hlavné zložky produktu:

Výťažok z koreňa ibiša a z aloe vera: Zlepšuje hydratáciu a upokojuje pleť

Výťažok z pupočníka ázijského: Pôsobí pozitívne na syntézu kolagénu a regeneráciu buniek

Olej z orechov Sacha Inchi: Kyselina alfa-linolénová pôsobí na regeneráciu buniek a ich aktiváciu

 

Pupalkové spevňujúce pleťové sérumbalenie: 30 ml, 28,95€

3 thoughts on “Objavte elixír krásy pre zrelú pleť

  1. Mamine som objednala Pupalkovy nocny krem, rychlo sa vstrebava, po noci neostavaju na pleti neprijemny povlak ani hulky. Do buducna urcite vyskusame aj spevnujuce pletove serum, darcek na narodeniny uz mam vymysleny 🙂

  2. Z pupalkovej rady prave skúšam denný aj nočný krém. Ako bolo spomenuté, nočný veľmi dobre hydratuje, ráno sa budím s príjemne vyživenou pokožkou. Pri dennom mám pocit vypnutej, hladkej pokožky. Som s nimi veľmi spokojná. A tiež sa rýchlo vstrebávajú
    Nika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *