Nechajte sa okúzliť novými prírodnými parfumami Weleda Eaux Naturelles

Parfumy Eaux Naturelles
Parfumy Eaux Naturelles

Vstúpte do záhrad života Jardin de Vie

Tri nové ľahké vône zo 100% prírodných éterických olejov sú inšpirované tradičnými vôňami Weledy. Parfumy Eaux Naturelles granátové jablko, ruža a rakytník vás zavedú do očarujúceho sveta záhrad života – romantické, sviežo letné a inšpiratívne ženské. Stačí si len vybrať.


 

Parfumy sú dielom voňavkárov a sú výsledkom ich láskyplnej ručnej práce. „Vývoj vôní je vo Welede tímová práca. Najprv náš interný tím odborníkov na vône stanoví stručnú charakteristiku vône, podrobne popíše, ako by mal produkt voňať a čo by mal dosiahnuť: Aké pocity by mal vzbudzovať? S akými problémami by mal vedieť pomôcť? „– Približujú svoju prácu voňavkári Weledy.

Títo odborníci úzko spolupracujú s ľuďmi, ktorí pestujú a destilujú aromatické rastliny. Tie sú využívané pri tvorbe nových vôní, ktoré sú v súlade s filozofiou značky Weleda založené na čisto prírodnej báze.

Jardin de Vie - grenade
Jardin de Vie – grenade

„U éterických olejov je vývoj holistickej vône neoddeliteľne spätý s čistou prírodnou kvalitou. Preto Weleda veľa investuje do získavania čistých vonných surovín najvyššej kvality. Úzko spolupracujeme s ľuďmi, ktorí pestujú a destilujú aromatické rastliny. Poskytujeme im podporu napríklad v otázkach udržateľného poľnohospodárstva a získavania autentických vôní. Skvelými príkladmi tejto spolupráce sú naše projekty pestovania levandule v Moldavsku alebo získavania rozmarínového oleja v Španielsku,“ hovoria odborníci z Fragrance Competence Centre Weledy.

Koncentrácia vonných surovín v Eaux Naturelles je okolo 5%, podobne ako v kolínskej vode.

Vyberte si parfum Eau Naturelle, ktorý podčiarkne vašu osobnosť:

Vôňa rose, inšpirovaná vôňou radu Ružovej starostlivosti o pleť, Vás vábi do božsky prevoňaného mora krásy a harmónie. Kvetová kompozícia s jemne kvetinovou vôňou ruže pelargónie vonnej a opulentné tóny kvietkov ylang-ylang. Nádych romantiky a poézie.

Vôňa agrume, inšpirovaná vôňou radu Rakytníkovej telovej starostlivosti, pre Vás zachytáva slnečné lúče presvetleného dňa. Svieža, vitálna kompozícia s ovocnou vôňou grapefruitu a mandarínky a sýtymi tónmi santalu. Noste na koži vôňu leta.

Vôňa grenade, inšpirovaná radom pleťovej starostlivosti s granátovým jablkom, Vás láka do svetov exotických vôní. Zmyselná, ženská kompozícia s ovocnou vôňou pomaranča a davany doplnená orientálnym tónom vanilky. Vydajte sa na cestu predstavivosti.

4 thoughts on “Nechajte sa okúzliť novými prírodnými parfumami Weleda Eaux Naturelles

  1. Mam doma Grenade, nadherna zmyselna vona. Sprevadza ma kazdym dnom uz par tyzdnov, neviem si ju vynachvalit. Je svieza, jemne citrusova. Pred letom planujem kupit Rose 🙂

  2. Veľmi som rada že Weleda začala vyrábať aj parfémy. Som na nich strašne zvedavá, prvý asi vyskúšam Agrume, santal grapefruit a mandarinka musí byť skvelá kombinácia.

  3. Už sa teším na Parfem od Weledy, určite vyskúšam Rose. Ružový dezodorant používam každý deň, tak bude skvelé pridať k nemu aj parfem s tak krásnou vôňou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *